20.04.2015 таня спрашивает:

температура

Добрий вечір.у мене до вас питання у мене температура 37.2 вже два тижні і не спадае..в горлі трошки болитт и кашель сухий.аспірін не збивае.що робити скажіть будь ласка

Тетяна, температуру збивати не треба, бо це захисна реакція Вашого організму на впровадження мікроорганизмів. Скоріш за все температура тримається так довго саме за цих обставин. Полоскайте горло фурациліном тричі на день. Від кашлю приймайте термопсіс по 1 т. тричі на добу.

отвечает: МедКоллегияПолисМед